Kondensator ceramiczny Murata GRM188R71E154KA01D 150.00 nF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R71E154KA01D 150.00 nF 25 V 1 szt. RSS 0.15 0.15 0.12 + VAT
MPN:
GRM188R71E154KA01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 150 nF 25 V X7R (EIA) ±10% (K)