Kondensator ceramiczny Murata GRM31C5C2J392JWA3K 3.90 nF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31C5C2J392JWA3K 3.90 nF 630 V 1 szt. RSS 1.11 1.11 0.90 + VAT
MPN:
GRM31C5C2J392JWA3K
Kod:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 3,9 nF 630 V C0G (EIA) ±5% (J)