Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61H105ME05D 1.00 µF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61H105ME05D 1.00 µF 50 V 1 szt. RSS 0.20 0.20 0.16 + VAT
MPN:
GRM155R61H105ME05D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1uF 50V X5R (EIA) ±20% (M) tylko do urządzeń mobilnych