Kondensator ceramiczny Murata GRM0225C1C221JA02L 220.00 pF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM0225C1C221JA02L 220.00 pF 16 V 1 szt. RSS 0.04 0.04 0.03 + VAT
MPN:
GRM0225C1C221JA02L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 220 pF 16 V C0G (EIA) ±5% (J)