Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60J224KE14L 220.00 nF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60J224KE14L 220.00 nF 6.3 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GRM022R60J224KE14L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 220 nF 6,3 V X5R (EIA) ±10% (K) tylko dla urządzeń mobilnych