Kondensator ceramiczny Murata GCM31A5C3A151JX01D 150.00 pF 1000 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM31A5C3A151JX01D 150.00 pF 1000 V 1 szt. RSS 0.42 0.42 0.34 + VAT
MPN:
GCM31A5C3A151JX01D
Kod:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 150 pF 1000 V C0G (EIA) ±5% (J) AEC-Q200