Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H750GA16J 75.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H750GA16J 75.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.07 0.07 0.06 + VAT
MPN:
GCM1555C1H750GA16J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 75pF 50V C0G (EIA) ±2% (G) AEC-Q200