Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H561JA16J 560.00 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H561JA16J 560.00 pF 50 V 1 szt. RSS 0.04 0.04 0.03 + VAT
MPN:
GCM1555C1H561JA16J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kondensator MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 560 pF 50 V C0G (EIA) ±5% (J) AEC-Q200