Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR72A335KA01L 3.30 µF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR72A335KA01L 3.30 µF 100 V 1 szt. RSS 10.39 10.39 8.45 + VAT
MPN:
GRM55DR72A335KA01L
Ostatnio widziany:
MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,0 mm) 3,3 uF 100 V X7R (EIA) ±10% (K)