Kondensator ceramiczny Murata GRM21BZ7YA475KE15K 4.70 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BZ7YA475KE15K 4.70 µF 35 V 1 szt. RSS 0.68 0.68 0.55 + VAT
MPN:
GRM21BZ7YA475KE15K
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 4,7 uF 35 V X7R (EIA) ±10% (K)