Kondensator ceramiczny Murata LLL153R60G474ME17E 470.00 nF 4 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata LLL153R60G474ME17E 470.00 nF 4 V 1 szt. RSS 0.17 0.17 0.14 + VAT
MPN:
LLL153R60G474ME17E
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0204 (0,5 x 1,0 x 0,3 mm) 470 nF 4 V X5R (EIA) ±20% (M)