Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C2A182JA01D 1.80 nF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C2A182JA01D 1.80 nF 100 V 1 szt. RSS 0.14 0.14 0.11 + VAT
MPN:
GRM1885C2A182JA01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1,8 nF 100 V C0G (EIA) ±5% (J)