Kondensator ceramiczny Murata GRM185C81A475KE11J 4.70 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM185C81A475KE11J 4.70 µF 10 V 1 szt. RSS 0.48 0.48 0.39 + VAT
MPN:
GRM185C81A475KE11J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,5 mm) 4,7uF 10V X6S (EIA) ±10% (K)