Kondensator ceramiczny Murata GRM155C81A225ME44D 2.20 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM155C81A225ME44D 2.20 µF 10 V 1 szt. RSS 0.19 0.19 0.15 + VAT
MPN:
GRM155C81A225ME44D
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,2 uF 10 V X6S (EIA) ±20% (M)