Kondensator ceramiczny Murata GRM033C80J223KE01J 22.00 nF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033C80J223KE01J 22.00 nF 6.3 V 1 szt. RSS 0.03 0.03 0.02 + VAT
MPN:
GRM033C80J223KE01J
Kod:
Ostatnio widziany:
Kondensator MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 22 nF 6,3 V X6S (EIA) ±10% (K)