Kondensator ceramiczny Murata LLL152D70E225ME01D 2.20 µF 2.5 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata LLL152D70E225ME01D 2.20 µF 2.5 V 1 szt. RSS 1.45 1.45 1.18 + VAT
MPN:
LLL152D70E225ME01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0204 (0,5 x 1,0 x 0,2 mm) 2,2uF 2,5V X7T (EIA) ±20% (M)