Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H112JA01J 1.10 nF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM1885C1H112JA01J 1.10 nF 50 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GRM1885C1H112JA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1,1 nF 50 V C0G (EIA) ±5% (J)