Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71E121KA01J 120.00 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71E121KA01J 120.00 pF 25 V 1 szt. RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
GRM033R71E121KA01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 120 pF 25 V X7R (EIA) ±10% (K)