Kondensator ceramiczny Murata GJM1555C1H1R8BB01J 1.80 pF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM1555C1H1R8BB01J 1.80 pF 50 V 1 szt. RSS 0.12 0.12 0.10 + VAT
MPN:
GJM1555C1H1R8BB01J
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1,8 pF 50 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) Wysoka Q