Kondensator ceramiczny Murata GJM0335C1ER50BB01D 0.50 pF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0335C1ER50BB01D 0.50 pF 25 V 1 szt. RSS 0.08 0.08 0.07 + VAT
MPN:
GJM0335C1ER50BB01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 0,5 pF 25 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) Wysoka Q