Kondensator ceramiczny Murata GCM31A7U2J152JX01D 1.50 nF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM31A7U2J152JX01D 1.50 nF 630 V 1 szt. RSS 0.46 0.46 0.37 + VAT
MPN:
GCM31A7U2J152JX01D
Kod:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 1,5 nF 630 V U2J (EIA) ±5% (J) AEC-Q200