Kondensator ceramiczny Murata GCM219R71H334MA55J 330.00 nF 50 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM219R71H334MA55J 330.00 nF 50 V 1 szt. RSS 0.50 0.50 0.41 + VAT
MPN:
GCM219R71H334MA55J
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 330 nF 50 V X7R (EIA) ±20% (M) AEC-Q200