Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1C6R8DB01L 6.80 pF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1C6R8DB01L 6.80 pF 16 V 1 szt. RSS 0.09 0.09 0.07 + VAT
MPN:
GJM0225C1C6R8DB01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 6,8 pF 16 V C0G (EIA) ±0,5 pF (D) Wysoka Q