Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1CR80WB01L 0.80 pF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1CR80WB01L 0.80 pF 16 V 1 szt. RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
MPN:
GJM0225C1CR80WB01L
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 0,8 pF 16 V C0G (EIA) ±0,05 pF (W) Wysoka Q