Kondensator ceramiczny Murata GCM31A5C2J271JX01D 270.00 pF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCM31A5C2J271JX01D 270.00 pF 630 V 1 szt. RSS 0.51 0.51 0.41 + VAT
MPN:
GCM31A5C2J271JX01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 270 pF 630 V C0G (EIA) ±5% (J) AEC-Q200