Kondensator ceramiczny Murata GCE188R72A392KA01D 3.90 nF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCE188R72A392KA01D 3.90 nF 100 V 1 szt. RSS 0.19 0.19 0.15 + VAT
MPN:
GCE188R72A392KA01D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 3,9 nF 100 V X7R (EIA) ±10% (K) AEC-Q200 Miękki term. Tryb otwarty