Kondensator ceramiczny Murata GCJ31CC72A225KE01L 2.20 µF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GCJ31CC72A225KE01L 2.20 µF 100 V 1 szt. RSS 2.37 2.37 1.93 + VAT
MPN:
GCJ31CC72A225KE01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 2,2uF 100V X7S (EIA) ±10% (K) AEC-Q200 Soft-Term.