Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A4R7BB01L 4.70 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A4R7BB01L 4.70 pF 100 V 1 szt. RSS 0.19 0.19 0.15 + VAT
MPN:
GJM0225C2A4R7BB01L
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 4,7 pF 100 V C0G (EIA) ±0,1 pF (B) Wysoka Q