Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G2A1R1CB01L 1.10 pF 100 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G2A1R1CB01L 1.10 pF 100 V 1 szt. RSS 0.19 0.19 0.15 + VAT
MPN:
GJM0225G2A1R1CB01L
Kod:
Ostatnio widziany:
HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 1,1 pF 100 V X8G (Murata) ±0,25% pF (C) Wysoka Q