Kondensator ceramiczny Murata GA355ER7GB333KW01K 33.00 nF 250 V/AC 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GA355ER7GB333KW01K 33.00 nF 250 V/AC 1 szt. RSS 11.49 11.49 9.34 + VAT
MPN:
GA355ER7GB333KW01K
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Bezpieczeństwo MLCC (5,7 x 5,0 x 2,5 mm) 33 nF 250 VAC X7R (EIA) ±10% (K)