Kondensator ceramiczny Murata DK1E3EA102M86HBH01 1.00 nF 440 V/AC 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata DK1E3EA102M86HBH01 1.00 nF 440 V/AC 1 szt. RSS 4.50 4.50 3.66 + VAT
MPN:
DK1E3EA102M86HBH01
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Bezpieczeństwo MLCC (8,0 x 6,0 x 2,5 mm) 1nF 440VAC E (JIS) ±20% (M)