Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U2J561JW31D 560.00 pF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U2J561JW31D 560.00 pF 630 V 1 szt. RSS 0.32 0.32 0.26 + VAT
MPN:
GRM31A7U2J561JW31D
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 560 pF 630 V U2J (EIA) ±5% (J)