Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U3A271JW31D 270.00 pF 1000 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U3A271JW31D 270.00 pF 1000 V 1 szt. RSS 0.45 0.45 0.37 + VAT
MPN:
GRM31A7U3A271JW31D
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 270 pF 1000 V U2J (EIA) ±5% (J)