Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U2J181JW31D 180.00 pF 630 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31A7U2J181JW31D 180.00 pF 630 V 1 szt. RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
MPN:
GRM31A7U2J181JW31D
Kod:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,0 mm) 180 pF 630 V U2J (EIA) ±5% (J)