Kondensator ceramiczny Murata GRM21A7U2E821JW31D 820.00 pF 250 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21A7U2E821JW31D 820.00 pF 250 V 1 szt. RSS 0.29 0.29 0.24 + VAT
MPN:
GRM21A7U2E821JW31D
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,0 mm) 820pF 250V U2J (EIA) ±5% (J)