Kondensator ceramiczny Murata GRM21A7U2E182JW31D 1.80 nF 250 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21A7U2E182JW31D 1.80 nF 250 V 1 szt. RSS 0.36 0.36 0.29 + VAT
MPN:
GRM21A7U2E182JW31D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wysokonapięciowy MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,0 mm) 1,8 nF 250 V U2J (EIA) ±5% (J)