Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A226MEA0D 22.00 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A226MEA0D 22.00 µF 10 V 1 szt. RSS 0.73 0.73 0.59 + VAT
MPN:
GRM219R61A226MEA0D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 22uF 10V X5R (EIA) ±20% (M)