Kondensator ceramiczny Murata GRM32ER7YA106MA12L 10.00 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM32ER7YA106MA12L 10.00 µF 35 V 1 szt. RSS 2.61 2.61 2.12 + VAT
MPN:
GRM32ER7YA106MA12L
Ostatnio widziany:
MLCC 1210 (3,2 x 2,5 x 2,5 mm) 10uF 35V X7R (EIA) ±20% (M)