Kondensator ceramiczny Murata GRM31MC81C106KA12L 10.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31MC81C106KA12L 10.00 µF 16 V 1 szt. RSS 1.01 1.01 0.82 + VAT
MPN:
GRM31MC81C106KA12L
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,15 mm) 10uF 16V X6S (EIA) ±10% (K)