Kondensator ceramiczny Murata GRM319R6YA106MA12D 10.00 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM319R6YA106MA12D 10.00 µF 35 V 1 szt. RSS 0.59 0.59 0.48 + VAT
MPN:
GRM319R6YA106MA12D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 0,85 mm) 10uF 35V X5R (EIA) ±20% (M)