Kondensator ceramiczny Murata GRM319R61C106ME15D 10.00 µF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM319R61C106ME15D 10.00 µF 16 V 1 szt. RSS 0.53 0.53 0.43 + VAT
MPN:
GRM319R61C106ME15D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 0,85 mm) 10uF 16V X5R (EIA) ±20% (M)