Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A475ME51L 4.70 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR71A475ME51L 4.70 µF 10 V 1 szt. RSS 0.25 0.25 0.20 + VAT
MPN:
GRM21BR71A475ME51L
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 4,7 uF 10 V X7R (EIA) ±20% (M)