Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A475KE32D 4.70 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A475KE32D 4.70 µF 10 V 1 szt. RSS 0.35 0.35 0.28 + VAT
MPN:
GRM219R61A475KE32D
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 4,7 uF 10 V X5R (EIA) ±10% (K)