Kondensator ceramiczny Murata GRM32RR71E225MA01L 2.20 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM32RR71E225MA01L 2.20 µF 25 V 1 szt. RSS 1.05 1.05 0.85 + VAT
MPN:
GRM32RR71E225MA01L
Ostatnio widziany:
MLCC 1210 (3,2 x 2,5 x 1,8 mm) 2,2 uF 25 V X7R (EIA) ±20% (M)