Kondensator ceramiczny Murata GRM31XR61A335KAA7L 3.30 µF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM31XR61A335KAA7L 3.30 µF 10 V 1 szt. RSS 1.00 1.00 0.81 + VAT
MPN:
GRM31XR61A335KAA7L
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 0,25 mm) 3,3 uF 10 V X5R (EIA) ±10% (K)