Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR60J225MA01L 2.20 µF 6.3 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR60J225MA01L 2.20 µF 6.3 V 1 szt. RSS 0.29 0.29 0.24 + VAT
MPN:
GRM21BR60J225MA01L
Ostatnio widziany:
MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 6,3 V X5R (EIA) ±20% (M)