Kondensator ceramiczny Murata GRM188R6YA225MA12D 2.20 µF 35 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188R6YA225MA12D 2.20 µF 35 V 1 szt. RSS 0.15 0.15 0.12 + VAT
MPN:
GRM188R6YA225MA12D
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 2,2 uF 35 V X5R (EIA) ±20% (M)