Kondensator ceramiczny Murata GRM188C81E225KE11D 2.20 µF 25 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM188C81E225KE11D 2.20 µF 25 V 1 szt. RSS 0.34 0.34 0.28 + VAT
MPN:
GRM188C81E225KE11D
Ostatnio widziany:
MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 2,2 uF 25 V X6S (EIA) ±10% (K)