Kondensator ceramiczny Murata GRM022R71A101KA01L 100.00 pF 10 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM022R71A101KA01L 100.00 pF 10 V 1 szt. RSS 0.04 0.04 0.03 + VAT
MPN:
GRM022R71A101KA01L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 100 pF 10 V X7R (EIA) ±10% (K)