Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60G104ME15L 100.00 nF 4 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60G104ME15L 100.00 nF 4 V 1 szt. RSS 0.05 0.05 0.04 + VAT
MPN:
GRM022R60G104ME15L
Kod:
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 100 nF 4 V X5R (EIA) ±20% (M)